×
Par mums

Maiznīca Flora uzsākusi darbību jau tālajos 90-tajos, kad Ziemassvētkos galdā tika celts pirmais pašceptais baltmaizes kukulītis. Maiznīcas nosaukums veidojies vēsturiski – pirms pievēršanās gardumu cepšanai, īpašnieki audzējuši ziedus. Tāpēc radusies doma savu nākamo darbošanos nodēvēt vārdā, kas saistīts ar dabu. Maiznīca nosaukta vārdā Flora.

2008. gadā Flora atklāj savu jauno, moderno ES līmeņa ražotni Krimuldas pagastā, mītiskā vietā ar nosaukumu – Ragana. Te visa produkcija tiek ražota vienkopus. Mūsdienīgajā ražotnē aizvien vēl lielākā vērtība ir roku darbs, kas nu apvienots ar gadu gaitā uzkrātajām zināšanām par to, kā cept viskvalitatīvākos produktus.

2012.gada aprīlī Maiznīca Flora saņēma sertifikātu BIO produkcijas ražošanai.

Flora – tas ir viss skaistais, zaļais, smaržīgais, īstais un nesamākslotais, kas ir mums visapkārt. Tās ir Latvijas puķu pļavas, kurās saules vaiga apmirdzētas rotājas sarkanās magones un zeltainās vārpas. Daba un tās krāsas ir mūsu iedvesmas avots, kas radījis “Maiznīcu Flora”. Gluži kā smaržu meistars paņem valdzinošākos puķu aromātus, lai radītu parfīmu, tā mēs izmeklējam augstvērtīgākās izejvielas un unikālākās garšvielas. Mūsu meistaru zināšanu, rūpīga roku darba un sirds siltuma loloti top “Maiznīcas Flora” produkti! Mēs piedāvājam saviem pircējiem neatkārtojamu garšas buķeti, kas tapusi tepat Latvijā, gleznainajā Krimuldas pagastā. Lai arī uz tava galda uzzied gardumu puķes!

MAIZNĪCA FLORA VĒRTĪBAS

KVALITĀTE

DABA

CILVĒKI

KĀ TOP MAIZNĪCA FLORA PRODUKTI?
KUR VAR IEGĀDĀTIES MAIZNĪCA FLORA PRODUKTUS ?

Mūsu produkciju meklējiet visos Latvijas veikalos: Rimi, Sky, Stockmann, Maxima, Elvi, Elkor, Beta, LATS, Aibe.

PUBLIKĀCIJAS

RIMI Gardēži viesojas Maiznīcā Flora.

Tomēr gadu gaitā par vienu no pircēju visiemīļotākajiem produktiem kļuvuši auzu pārslu cepumi, kas maiznīcā joprojām tiek darināti ar rokām. No plašā Maiznīca Flora cepumu klāsta šie cepumi veido gandrīz 60% pārdošanas apjoma Latvijā, un tā ir arī uzņēmuma vispopulārākā eksportprece.

Lasīt vairāk: https://www.gardezi.lv/par-gardeziem/ilze-jurkane/izcili-cepumi-un-maize-ar-puku-vardu-maiznica-flora-krimulda-6055