maiznīca Flora - draugiem.lv
maiznīca Flora - facebook.com
maiznīca Flora - twitter.com
maiznīca Flora - Google+

Mūsu sākums

Maiznīca Flora uzsākusi darbību jau tālajos 90-tajos, kad Ziemassvētkos galdā tika celts pirmais pašceptais baltmaizes kukulītis. Maiznīcas nosaukums veidojies vēsturiski – pirms pievēršanās gardumu cepšanai, īpašnieki audzējuši ziedus. Tāpēc radusies doma savu nākamo darbošanos nodēvēt vārdā, kas saistīts ar dabu. Maiznīca nosaukta vārdā Flora.
Īsā laikā pircēji iemīļo Floras īpašo garšu. Maizi un gardos cepumus pērk aizvien vairāk un vairāk. 1997. gadā maiznīca ražošanu uzsāk jau lielākās telpās Rīgā, Vangažu ielā, kur top aizvien gardāka baltmaize, kēksi un cepumi. Ap šo laiku Florā nodarbināti jau 30 darbinieki.

Mēs attīstāmies

2004. gadā Flora paplašinās. Aug piedāvājuma klāsts, uzsākta rupjmaizes un saldskābmaizes ražošana. Rīgas ražotnē nu top smalklietas – konditorejas izstrādājumi, bet Siguldā cep dažnedažādus maizes izstrādājumus.
Pateicoties gardēžu pieprasījumam, uzņēmums plaukst, un drīz vien esošajās telpās tam kļūst par šauru.
Jau kopš pirmajām darbības dienām kvalitātes latiņa uzņēmumā uzstādīta ļoti augstu un nepārtraukti tiek meklēti veidi, kā pircējam šos centienus apliecināt. 2007. gadā Maiznīca Flora ievieš paškontroles sistēmu pēc HACCP prasībām, iegūstot pārtikas uzņēmuma atzīšanas apliecību A 011448.

FLORA šodien

2008. gadā Flora atklāj savu jauno, moderno ES līmeņa ražotni Krimuldas pagastā, mītiskā vietā ar nosaukumu – Ragana. Te visa produkcija tiek ražota vienkopus. Mūsdienīgajā ražotnē aizvien vēl lielākā vērtība ir roku darbs, kas nu apvienots ar gadu gaitā uzkrātajām zināšanām par to, kā cept viskvalitatīvākos produktus.
2012.gada aprīlī Maiznīca Flora saņēma sertifikātu BIO produkcijas ražošanai.
Šobrīd Flora ir moderns uzņēmums, kas nodarbina 80 augstākās raudzes darbiniekus. Tas spēj saglabāt to pašu sirsnību un centību būt labākajiem, kā tas bijis pirms tālajiem nu jau vairāk kā 20 gadiem.

FLORA kvalitātes stūrakmeņi

Tikai viskvalitatīvākie produkti
Mēs veltam visas savas pūles, lai cilvēkiem dāvātu iespējami kvalitatīvākus produktus.

Vietējās izejvielas
Ražošanā izmantoti augstas kvalitātes produkti. 75–80% no nepieciešamajām izejvielām ir ražotas Latvijā. No citām valstīm tiek iepirktas tās sastāvdaļas, ko Latvijā nav iespējams iegūt.

Netiek pievienoti konservanti
Visam jābūt iespējami dabiskam, svaigam, bez konservantiem.

Kur iegādāties Floras gardumus?

Mūsu produkciju meklējiet visos Latvijas veikalos: Rimi, Sky, Stockmann , Maxima, Elvi, Prisma, Elkor.
Savu produkciju eksportējam uz Lielbritāniju, Vāciju, Dāniju, Zviedriju, Igauniju un Lietuvu.

Mūsu iespējas

Flora ir ļoti atvērts uzņēmums, kas ar sirdi un prātu ieklausās it visās pircēju vēlmēs un ierosinājumos. Meklējot labākos risinājumus, nepārtraukti pilnveidojam mūsu receptes un ražošanas tehnoloģijas. Jau esošajos produktos atdzīvinām svaigas idejas. Radām īpašus produktus īpašiem klientiem. Ja jums dzimst ideja par sadarbību, ļoti priecāsimies palīdzēt!