maiznīca Flora - draugiem.lv
maiznīca Flora - facebook.com
maiznīca Flora - twitter.com
maiznīca Flora - Google+

Apbalvojumi

Maiznīca Flora ne reizi vien ieguvusi dažādus lielus un mazus apbalvojumus un uzslavas. Taču medaļas nav mūsu pašmērķis, tas ir veids, kā pierādīt patērētājam savu vēlmi būt labākajiem un kvalitatīvākajiem. Lūk, dažas no uzslavām:

Labākajam 2009. gada ražotājam nominācijā Labākās piparkūkas.

Sevišķi lepna Flora ir ar saviem auzu pārslu cepumiem un medus piparkūkām, kā arī ar produkcijas nemainīgo kvalitāti. Mūsu produktu vērtību un kvalitāti apliecina arī 2010. gada janvārī uzsāktā sadarbība ar hokeja klubu Dinamo, kuras laikā jau izstrādāti trīs gardi produkti.

Latvijas Iepakojuma Asociācijas rīkotajā konkursā “Labākais iepakojums Latvijā 2010″ Flora ieguva trīs godalgas: 1.pakāpes diploms projekti Jaunais vecā vietā un inovatīvie projekti, Latvijas Zaļā Punkta atzinība par videi draudzīga materiāla izmantošanu produktu iepakošanā un biedrības “GS 1 Latvija” diploms par precīzu GS1 un ISO standartu ievērošanu EAN-13 svītrkoda simbola attēlošanā un izvietošanā uz konkursam iesniegtajiem produktu iepakojumiem.

Maiznica Flora piedalījās 2011. gada Maizes kvalitātes konkursā, kuru rīkoja Latvijas Maiznieku biedrība sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultāti (LLU PTF), Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT1 un A/S „Dobeles dzirnavnieks”.

Izstādes „Riga Food 2011” ietvaros tika pasniegti apbalvojumi: „Riga Food” diplomi un Maiznieku biedrības medaļas kvalitatīvas maizes ražotājiem.

Maiznīca Flora konkursa piedalījās ar 3 produktiem: Kliju maize, Brokastu maizītes un Raganas rupjmaize. Kliju maize un Brokastu maizītes saņēma augstāko vērtējumu: zelta diplomu un medaļu par izcilu maizes kvalitāti. Raganas rupjmaizei tika pieškirts bronzas diploms un medaļa par labu maizes kvalitāti.

Septembra sākumā Starptautiskās pārtikas izstādes „Riga Food 2014″ laikā tika paziņoti maizes kvalitātes konkursa rezultāti.
SIA “Maiznīca Flora” konkursam pieteica produktus 2 kategorijās: grupā “Jaunums” – Latvisko bageti, grupā “Rudzu-kviešu maize” – Sējas rudzu maizi ar briedinātiem graudiem.
Latviskā bagete saņēma sudraba medaļu un diplomu par ļoti labu kvalitāti un Sējas rudzu maize ar briedinātiem graudiem – zelta medaļu un diplomu par izcilu kvalitāti.

Floras devums sabiedrībai

Viens no maiznīcas Flora uzstādījumiem ir DOT. Flora vēlas dalīties, papildināt, veidot labāku vidi. Tas izpaužas dažādās jomās – gan Floras uzņēmējdarbībā, gan attieksmē pret apkārtējo vidi, sabiedrību un cilvēkiem.
Pasniegt vislabāko, ielikt tajā savu dvēseli. Sniegt labumu vietējai sabiedrībai – arī trūcīgajiem un sociāli neaizsargātajiem ļaudīm. Visur pievienota emocionālā vērtība vai, vienkārši runājot, ielikta sirds.

Lai īstenotu šo mērķi, Flora sadarbojas ar dažādiem sociālajiem partneriem.

Flora savas darbības laikā centusies palīdzēt daudziem. Esam sadarbojušies ar biedrību Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem, Latvijas Dabas muzeja veidotajām Ziemassvētku labdarības akcijām, sociālās aprūpes centru Tērvete, Latvijas Sarkano Krustu, bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrību Cerību spārni un daudziem citiem.

Flora cenšas būt arī aktīvs Krimuldas pagasta un Siguldas novada sadarbības partneris. Atbalstām vietējās dzīves aktualitātes. Kā viena no jaukākajām minama sadarbība ar deju kolektīvu Vizbulīte, ko lutinājām tā 45 gadu jubilejā.