maiznīca Flora - draugiem.lv
maiznīca Flora - facebook.com
maiznīca Flora - twitter.com
maiznīca Flora - Google+

SIA ,,Maiznīca Flora”

LV 50003251341
Ražotne Vecvaltes, Krimuldas pagasts,
Krimuldas novads, Latvija
Tālrunis +371 67521291
Fakss + 371 67818178
E-pasts flora@maiznica.lv

Pasūtījumiem:

Tālrunis + 371 67973297
Fakss +371 617818178

Ja jums ir jautājumi, ieteikumi vai kāda cita informācija,
gaidīsim Jūsu vēstuli:

Jūsu vārds, uzvārds:

E-pasta adrese (obligāti aizpildāms lauks):

Tēma:

Jūsu ziņa vai interesējošais jautājums:

Tirdzniecības vadītāja vietniece

Eveta Krūmiņa
Tālrunis +371 67521291
Mob.tālr. +371 26414808
eveta@maiznica.lv

Tirdzniecības pārstāvis

Andris Erelis
Mob.tālr. +371 28334024
andris.erelis@maiznica.lv

Konditorejas ražošanas un kvalitātes vadītāja

Ruta Pauniņa
Tālrunis +371 67840086
ruta@maiznica.lv

Maizes ražošanas un kvalitātes vadītāja

Ilze Rinkus
Tālrunis +371 67973298
ilze@maiznica.lv

Galvenā grāmatvede

Ramona Gaisiņa
Tālrunis +371 67840089
ramona@maiznica.lv

Darba meklētājiem:

Tālrunis +37167840086
flora@maiznica.lv